Apartamenty Grzybowska  |  Śródmieście  |  Grzybowska 4

Apartamenty Grzybowska | Śródmieście | Grzybowska 4

Powierzchnia do 120 m²
Piętro do 17
Pokoje 5
Rok budowy 2009
Mieszkanie Apartamentowce

Ogródek

Okazałość

Reprezentacyjność

Apartamentowiec Grzybowska 4 usytuowany jest w nowo tworzącej się biznesowej części Warszawy przy Placu Grzybowskim.


Cały kompleks składa się z 287 mieszkań, w tym 5 apartamentów typu Penthouse. Do kompleksu przynależy również patio z ogrodową zielenią, fontanną i pięknym dziedzińcem. Budynek posiada bardzo zróżnicowaną ofertę mieszkaniową. Lokale mają powierzchnię od 38 do 250 m2. Do inwestycji przynależy dwupoziomowy podziemny parking, na 478 samochodów. Budynek jest strzeżony oraz posiada całodobową recepcję.


Poza mieszkaniami, na terenie obiektu znajduje się 14 lokali usługowych o łącznej powierzchni prawie 4 tys. m2. Lokale zlokalizowane są głównie od ul. Grzybowskiej. Apartamentowiec otwarty jest na Park Mirowski, który skutecznie tłumi dźwięki stolicy i tworzy komfortowe miejsce do życia, na mapie Warszawy.

Inwestycja Grzybowska 4 z 2009, to przykład nowoczesnej, niekonwencjonalnej architektury. Budynek kształtem przypomina literę U oraz posiada zróżnicowaną wysokość. Inwestycję charakteryzują od strony północnej dwie 17-piętro wieże, natomiast 7-piętrowe skrzydła budynku usytuowane są wzdłuż ulicy Grzybowskiej. Wnętrze budynku zdobi piękny, sporej wielkości dziedziniec.


Okna w mieszkaniach posiadają wygłuszający system, dzięki czemu hałasy z ulicy są bardzo ograniczone. Pracownia Hermanowicz Rewski MWH Architekci użyła do wykończenia budynku najszlachetniejszych materiałów. Elewacja została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, tak aby wyglądem wkomponować się w architekturę sąsiednich inwestycji. Apartamenty mają ponadstandardową wysokość 287 cm, a okna 240 cm. 

Centralna lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację - zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji zbiorowej. W bardzo bliskiej odległości przebiega pierwsza linia Metra Świętokrzyska i druga linia metra Rondo ONZ oraz linie autobusowe i tramwajowe, które pozwalają przedostać się w każdy zakątek stolicy.


Pomimo, że inwestycja znajduje się w samym centrum, to tuż obok znajduje się piękny park Mirowski, który dostarcza mieszkańcom dużo radości i pozwala cieszyć oko pięknym zabytkowym starodrzewem. W jego bezpośrednim otoczeniu są Hala Mirowska


W pieszej odległości dostać się można na stację kolejową Dworzec Centralny. Niespełna 20 minut zajmie również dojazd do Lotniska im. Fryderyk Chopina. Nieopodal, obok licznych sklepów, restauracji czy kawiarni usytuowane jest centrum handlowe Złote Tarasy. Bliskie sąsiedztwo Placu Grzybowskiego przyciąga nie tylko mieszkańców miasta, ale również turystów, którzy codziennie kreują wyjątkową przestrzeń do integracji kulturowej. Bliskość licznych teatrów, kin, galerii i muzeów sprawiają, że lokalizacja jest absolutnie unikatowa i pełna ciekawych wydarzeń kulturalnych.

Inwestycja jest przykładem współczesnej architektury. Choć nieruchomość położona jest w samym centrum miasta, można tu odnaleźć spokój.


Grzybowska 4 to wymarzone miejsce dla osób ceniących luksus i wygodę, ale jednocześnie lubiących uroki miejskiego życia.

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Warszawa

Adres

ul. Grzybowska 4

Od centrum

W centrum

Kondygnacje

7-17

Dzielnica

Śródmieście

Metro

Metro Rondo ONZ

Ilość mieszkań

287

Standard

Wysoki

Miasto

Warszawa

Od centrum

W centrum

Dzielnica

Śródmieście

Ilość mieszkań

287

Adres

ul. Grzybowska 4

Kondygnacje

7-17

Metro

Metro Rondo ONZ

Standard

Wysoki

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja