8 estate
w mediach

Dzielimy się ekspercką wiedzą

Tutaj przekazujemy nie tylko informacje, ale i pasję, która kształtuje naszą działalność. Znajdziesz tu wywiady z naszymi ekspertami, relacje live na Instagramie oraz rzetelne artykuły, które prezentują głęboką wiedzę i doświadczenie.

Social Media

Obserwuj nas na Instagramie

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie, gdzie znajdziesz wiele wartościowych treści z zakresu rynku nieruchomości oraz przydatnych wskazówek od naszych ekspertów.

Social Media

Yana Kim - Founder & CEO

W mojej pracy nie tylko stawiam na znajomość lokalnego rynku i doskonałe relacje z klientami, ale także na aktywność w mediach. Uczestniczę regularnie w różnych podcastach, udzielam wywiadów i dzielę się moją wiedzą z szeroką publicznością. Dlaczego? Ponieważ wierzę, że aktywność w mediach to kluczowy element w dzisiejszym świecie biznesu.

Działając w mediach, nie tylko mam okazję dzielić się moimi spostrzeżeniami na temat rynku nieruchomości, ale również budować zaufanie i reputację jako ekspert w branży.

Yana-1
Yana-2

Yana w Mediach

arrow down

Social Media

Śledź nas na LinkedIn

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności na LinkedIn, gdzie dzielimy się cennymi informacjami, najnowszymi wydarzeniami ze świata nieruchomości oraz naszymi sukcesami.

Social Media

Jesteśmy na Google

Nasza firma jest obecna na Google, gdzie można znaleźć wiele pozytywnych opinii o naszej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów i doświadczenia naszych usług.

Podcasty & Inne

podcast 1

Podcast “Kobiecym uchem o nieruchomościach i biznesie” na Spotify

Magda Wysok & Yana Kim

Do dzisiejszego odcinka Magda Wysok zaprosiła Yane Kim, która jest pół Ukrainką/pół Koreanką. Yana w Polsce prowadzi własne biuro w obrocie nieruchomościami. Jak miała 2 lata przeprowadziła się z rodziną do Korei. Od tego czasu rodzice Yana jak sama wspomina dużo pracowali budując życie od totalnego zera w innym kraju. Mama Yany pracowała na kilku uczelniach a tata budował własny biznes.

Jak mówi Yana dzięki temu rodzice dali jej możliwość patrzeć "szerzej". Mieć szacunek do innych kultur, doceniać komfort i możliwość wyboru, nie chwalić się pomagać, spędzać pieniądze na podróż, edukacje i inne naprawdę wartościowe rzeczy zamiast na konsumpcję. Mimo to, że mogła mieszkać wszędzie wybrała Polskę, dlaczego dowiecie się z naszej rozmowy. Rozmawiamy też o tym jak wygląda pośrednictwo w Polsce, dlaczego brakuje w nim standardów.Yana zdradza też gdzie widzi siebie i swoją firmę za 5 lat.

Język materiału: flag1

Przejdź do materiału