Apartamenty na Powiślu | Powiśle | Kruczkowskiego 4

Apartamenty na Powiślu | Powiśle | Kruczkowskiego 4

Powierzchnia do 139 m²
Piętro do 7
Pokoje do 6
Rok budowy 2014
Mieszkanie Apartamentowce

Renoma

Zielona okolica

Prestiż

Na rogu ulic Kruczkowskiego i Ludnej powstał kompleks osiedlowy składający się z pięciu budynków.


Każdy z budynków posiada siedem kondygnacji, na których znajduje się 139 apartamentów. Wielkość apartamentów jest różnorodna: od mieszkań z jedną sypialnią, do 4-sypialnianych penthousów (94-139 m2).


Apartamenty tworzą zamknięte osiedle, które jest odgrodzone okazałym żywopłotem. Obiekt posiada na swoim terenie wewnętrzny ogród z bezpiecznym, niedostępnym dla pojazdów placem zabaw.

Generalnym wykonawca była firma Budimex. Inwestycję zaprojektowało jedno z najbardziej rozpoznawalnych pracowni architektonicznych Kuryłowicz & Associates.


Architektura obiektu stanowi wyraźne odniesienie do dostojnego stylu Art Deco oraz warszawskiego modernizmu. Trzymetrowe mieszkania rozświetlane są przez dużych rozmiarów drewniane okna. Powierzchnie wspólne wykończone są przy użyciu najwyższej klasy materiałów – szlachetnego kamienia, drewna oraz metalu. 

Adres Kruczkowskiego 4 mieści się pomiędzy Wisłą, a Traktem Królewskim. Inwestycja zlokalizowana jest na rogu ulic Kruczkowskiego oraz Ludnej, w otoczeniu 3 parków.


W okolicy znajdują się Bulwary Wiślane, które latem niewątpliwe przeobrażają się w centrum rozrywki oraz tworzą fantastyczną przestrzeń dla spacerowiczów czy rowerzystów. Na Powiślu znaleźć można szeroki wachlarz modnych i kultowych restauracji oraz kawiarni.


W pobliżu zlokalizowane są: Plac Trzech Krzyży, Muzeum Narodowe, Muzeum Wojska Polskiego czy Most Poniatowskiego. Tak prestiżowe otoczenie, w połączeniu ze współczesną infrastrukturą przyciąga wielu znanych deweloperów, którzy dbają o modernizację Powiśla i w wysublimowanym stylu tworzą wyjątkowe mieszkania klasy premium. Rozwinięty transport miejski zapewnia łatwy dostęp do wszystkich punktów Warszawy.


Dzięki sprawnej komunikacji miejskiej można szybko dotrzeć do wszystkich kluczowych miejsc Warszawy. Przystanek autobusowy, tramwajowy oraz stacja PKP Powiśle znajduje się w odległości kilkuset metrów.  Stacja drugiej linii metra – Centrum Nauki Kopernik ulokowana jest w odległości 1200 m od osiedla.

Inwestycja jest luksusową propozycją dla najbardziej wymagających i zamożnych klientów.


Inwestycję wyróżnia nowoczesna i elegancka architektura oraz wysoki standard wykończenia.


Warszawiacy doceniają bliskość bulwarów wiślanych, wody i terenów zielonych.


Atrakcyjne otoczenie silnie wpływa na komfort i prestiż życia, a osiedle "Na Powiślu" harmonijnie wpisuje się w zielone, zaciszne otoczenie warszawskiego Powiśla.

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Warszawa

Adres

Kruczkowskiego 4

Od centrum

w centrum

Kondygnacje

7

Dzielnica

Śródmieście

Metro

Centrum Nauki Kopernik

Ilość mieszkań

5 budynków po 139 mieszkań

Standard

Premium

Miasto

Warszawa

Od centrum

w centrum

Dzielnica

Śródmieście

Ilość mieszkań

5 budynków po 139 mieszkań

Adres

Kruczkowskiego 4

Kondygnacje

7

Metro

Centrum Nauki Kopernik

Standard

Premium

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja