Foksal 13/15  |  Śródmieście  |  Foksal 13/15

Foksal 13/15 | Śródmieście | Foksal 13/15

Powierzchnia do 227 m²
Piętro 6
Pokoje 5
Rok budowy 2020
Mieszkanie Apartamentowce

bogactwo

historia

komfort

Rezydencja Foksal 13|15, to luksusowy budynek z zachwycającym widokiem na Stare Miasto w Warszawie. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.


Inwestycja łączy ze sobą nowoczesny styl z zachowanym oryginalnym XIX-wiecznym zdobieniem. Całość wyposażenia obiektu tworzy idealna przestrzeń do odpoczynku w eleganckim i klimatycznym miejscu.


Podziemny parking, prywatny taras na dachu ze strefą koktajlową i widokiem na panoramę Warszawy, usługi concierge’a, pokoje gościnne i strefa SPA pozostają do dyspozycji wszystkich mieszkańców. Cały kompleks jest kwintesencją luksusu zapewniającą najwyższy standard i komfort życia. Od maja 2020 roku inwestycja Foksal 13/15 cieszy się tytułem Najlepszej Nieruchomości Luksusowej w Europie Środkowo-Wschodniej (HOF Awards).

Ulica Foksal od początku swojego istnienia była adresem dla elit.  W latach 1895-1898 pod adresem Foksal 13 i 15 znajdowały się dwie prestiżowe kamienice. Zaprojektował i wybudował je architekt Artur Otton Spitzbarth. Od początku istnienia były one domem wielu znamienitych postaci, zasłużonych dla polskiej kultury i państwowości. Ostatecznie inwestycja została całkowicie zrewitalizowana przez firmę Ghelamco. 

 

Zmodernizowane, wysokie na 4 metry pałacowe apartamenty są niekwestionowanym liderem wśród warszawskiego luksusu i prestiżu. Wspaniałe wnętrza imponują bogactwem blisko 100 wzorów zabytkowych sztukaterii i 20 mozaikowych parkietów. Każdy z apartamentów jest unikatowy.


Aby rezydencja w pełni zaspokajała potrzeby klientów, w jej podziemiach powstał parking dla 64 samochodów, co jest ewenementem w warszawskich kamienicach. Ponadto, znajdujący się na dachu rezydencji, wyposażony w strefę koktajlową taras jest miejscem, gdzie z panoramą stolicy w tle, mieszkańcy mogą odetchnąć i odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

Ta niezwykle piękna i kameralna inwestycja znajduje się tuż obok reprezentacyjnego Traktu Królewskiego i najważniejszych zabytków stolicy. Kilkanaście minut spacerem zajmie nam dotarcie do Placu Trzech Krzyży, kultowej ulicy Nowy Świat czy Krakowskiego Przedmieścia. Stąd też szybko dotrzemy na Bulwary Wiślane.


W najbliższym sąsiedztwie kamienic znajdują się czołowe instytucje kultury i sztuki, wykwintne restauracje, ekskluzywne hotele i butiki luksusowych marek.


Mieszkania w Rezydencji Foksal 13/15 to pod wieloma względami jedyna w swoim rodzaju inwestycja, która łączy w sobie historyczne dziedzictwo i rozwój ultra-premium.


Luksusowe mieszkania to segment rynku nieruchomości najmniej podatny na wahania koniunktury. Dzięki starannym pracom przeprowadzonym przez Ghelamco, kamienice Foksal 13/15 odzyskały swój przedwojenny blask i czekają na wyjątkowych właścicieli.


 Urok miejsca i oryginalność projektu sprawiają, że zakup nieruchomości stanowi najbardziej bezpieczną inwestycję.

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Warszawa

Adres

ul. Foksal 13/15

Od centrum

W centrum

Kondygnacje

6

Dzielnica

Śródmieście

Metro

Metro Nowy Świat

Ilość mieszkań

55

Standard

Premium

Miasto

Warszawa

Od centrum

W centrum

Dzielnica

Śródmieście

Ilość mieszkań

55

Adres

ul. Foksal 13/15

Kondygnacje

6

Metro

Metro Nowy Świat

Standard

Premium

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja