Marina Mokotów| Mokotów | Warowna 1

Marina Mokotów| Mokotów | Warowna 1

Powierzchnia 22 ha m²
Piętro do 8
Pokoje do 8
Rok budowy 2008
Mieszkanie Apartamentowce

Miasto w mieście

bezpieczeństwo

Rodzinne

Zamknięte osiedle Marina Mokotów od lat zdobywa uznanie warszawiaków i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych przestrzeni mieszkalnych w stolicy.


Inwestycję wyróżniają dwa typy zabudowy: eleganckie i bardziej kameralne rezydencje oraz nowoczesne i wielkomiejskie apartamenty. Ponadto, nowoczesne budownictwo, prywatny park, idealna lokalizacja oraz tereny sportowo-rekreacyjne czy punkty usługowe zapewniają bezpieczną enklawę do życia, stroniącą od niechcianych gości.


Osiedle jest ogrodzone i monitorowane, z całodobową ochroną. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz zewnętrzne miejsca postojowe naziemne dla gości. Liczba pięter waha się od 4 do 8.


Cały kompleks posiada 1780 mieszkań, o powierzchni 34–211 m². Są wśród nich lokale 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są aleje, skwery, place miejskie, staw (który równocześnie jest zbiornikiem retencyjnym), fontanna z rzeźbami, liczne elementy dekoracyjne, które dodają inwestycji niepowtarzalny charakter. 

Projekt zrealizował w latach 2003-2008 Dom Development S.A, którego autorem był wybitny, nieżyjący już architekt Stefan Kuryłowicz i jego pracownia Kuryłowicz & Associates. Na terenie osiedla znajdują się 42 budynki z 1447 lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni użytkowej 118 352,83 m².

Realizacja od samego początku zakładała stworzenie prywatnego, chronionego osiedla, z możliwością wjazdu tylko osobom posiadających karty dostępu. Reszta gości jest pod ścisłym nadzorem, w którym każdym gość musi zostać wylegitymowany. Bardzo ważnym punktem inwestycji, są tereny zielone.

Osiedle położone jest kilkanaście minut samochodem od centrum i 5 minut samochodem od lotniska Chopina i tras wyjazdowych z Warszawy.


Od strony północnej Marina Mokotów sąsiaduje z Centrum Medycznym Luxmed, obiektami sportowymi oraz ogródkami działkowymi.


Od wschodu teren osiedla przylega do obszarów zabudowy willowej i wielorodzinnej, zlokalizowanej wzdłuż ulicy Miłobędzkiej i Etiudy Rewolucyjnej.

W okolicy znajdują się kawiarnie, restauracje, sklepy spożywcze, apteki, obiekty handlowo-usługowe, poczta, place zabaw dla dzieci, pasaże ze sprzętem fitness i siłownia na świeżym powietrzu.


Mieszkańcy dużych aglomeracji coraz częściej marzą o ucieczce na przedmieścia.


Powstrzymuje ich jednak zbyt duża odległość od wielkomiejskiej infrastruktury.


"Marina Mokotów" to idealny punkt pośredni, który stara się zaspokoić te pozornie sprzeczne potrzeby.

Okolica "Mariny Mokotów" zachęca do korzystania z miejskiego stylu życia, oferując jednocześnie spokojną, bezpieczną i zieloną enklawę.


Bliskość najlepszych warszawskich szkół i przedszkoli zapewnia codzienny komfort rodzinom z dziećmi.

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Warszawa

Adres

ul.Warowa 1

Od centrum

4,5 km

Kondygnacje

up to 8

Dzielnica

Mokotów

Metro

Racławicka

Ilość mieszkań

1780

Standard

Dobry

Miasto

Warszawa

Od centrum

4,5 km

Dzielnica

Mokotów

Ilość mieszkań

1780

Adres

ul.Warowa 1

Kondygnacje

up to 8

Metro

Racławicka

Standard

Dobry

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja