Mennica Residence  |  Śródmieście  |  Grzybowska 43A

Mennica Residence | Śródmieście | Grzybowska 43A

Powierzchnia do 300 m²
Piętro 14
Pokoje do 6
Rok budowy 2020
Mieszkanie Apartamentowce

Business centre

Innovation

Luxury

Dzielnica Wola stała się nową wizytówką biznesową Warszawy, a wraz z nią projekt Mennicy Residence, który wyłoniono w zamkniętym konkursie inwestorskim z 2014 roku.

Na naszych oczach przechodzi transformację z dzielnicy opuszczonych fabryk w intensywny, wszechstronny i silnie komercyjny rejon Warszawy.  Mennica Residence tworzy wielofunkcyjny kompleks, obejmujący usługi, sklepy, biura oraz zróżnicowane typy mieszkań – od ekskluzywnych, dwukondygnacyjnych lokali, po kompaktowe mikroapartamenty wynajmowane krótkoterminowo.

Zadbano o stworzenie spójnej przestrzeni miejskiej. Budynek oferuje 430 lokali, w tym 7 typu penthouse. Mieszkania mają bardzo różne powierzchnie: od 26 do 300 m². Wiele z nich posiada przestrzenie dodatkowe, takie jak taras, loggia, balkon lub ogródek.

Co ciekawe, stworzona została przestrzeń networkingowa dla mieszkańców (Sala Klubowa), gdzie można organizować imprezy okolicznościowe oraz powstała specjalnie dedykowana strefa do spędzania czasu z najmłodszymi.


Projektanci starali się zachować równowagę pomiędzy wysokiej klasy architekturą, ekonomiką rozwiązań oraz charakterem zmieniającej się Woli. Na miejscu danej siedziby Mennica Polska z lat 50. XX wieku spółka Golub GetHouse zdecydowała się przeprowadzić dwie duże inwestycje i stworzyć kompleks mieszkaniowy Mennica Residence oraz biurowiec.

Pomieszczenia mieszkalne są wysokie – w zależności od kondygnacji, mierzą od 270 do 300 cm wysokości. Ponadto na terenie inwestycji powstał zielony pasaż, który łączy się z placem pomiędzy budynkami sąsiedniej nieruchomości.Mennica Residence znajduje się w sąsiedztwie wielu historycznych miejsc oraz centrum biznesowego stolicy. W niewielkiej odległości od obiektu znajdują się: Muzeum Powstania Warszawskiego, Plac Europejski, Warsaw Spire, Dworzec Centralny.

Mennica Residence leży wzdłuż II linii mera. Dla pracowników biurowych najważniejszymi przystankami są Rondo Daszyńskiego i Rondo ONZ. Najbliższe duże centra handlowe to Centrum Arkadia oraz Centrum Handlowe Złote Tarasy.

Odnowione w bliskim sąsiedztwie kompleksy Norblin i Browary pełnią funkcje handlowe, towarzyskie oraz rekreacyjne. Do hali Norblin przywrócono jeden z najbardziej renomowanych bio-bazarów w Warszawie, który cieszył się powodzeniem jeszcze przed podjęciem decyzji o przebudowie obiektów. W okolicy nie brakuje wyjątkowych kawiarni i pubów, które przyciągają mieszkańców o każdej porze dnia.

Udogodnienia znajdujące się w apartamentowcu są doskonałym kompromisem pomiędzy mieszkaniem w centrum miasta i bezpośrednim dostępem do wszystkich wydarzeń kulturalnych, a spokojem i możliwością relaksu w różnych strefach rekreacyjnych, które oferuje apartamentowiec.

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Warszawa

Adres

ul. Grzybowska 43A

Od centrum

W centrum

Kondygnacje

do 15

Dzielnica

Śródmieście

Metro

Rondo ONZ

Ilość mieszkań

430

Standard

Wysoki

Miasto

Warszawa

Od centrum

W centrum

Dzielnica

Śródmieście

Ilość mieszkań

430

Adres

ul. Grzybowska 43A

Kondygnacje

do 15

Metro

Rondo ONZ

Standard

Wysoki

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja