Park lane | Mokotów | Podchorążych 83

Park lane | Mokotów | Podchorążych 83

Powierzchnia do 330 m²
Piętro 8
Pokoje 7
Rok budowy 2016
Mieszkanie Apartamentowce

Zacisze

Prestiż

Łazienki Królewskie

Park Lane to kolejny projekt na mapie Warszawy, który realizowany jest pod kątem najbardziej wymagających klientów, oczekujących luksusu, ekskluzywnych wnętrz i urokliwej okolicy.


Rezydencja Park Lane zlokalizowana przy ulicy Podchorążych 83, ma do zaoferowania kameralność, wielkomiejskość i wszelkie wygody, które czynią życie przyjemnym i zapewniają prawdziwie światowe standardy. W budynku są zaledwie 12 niepowtarzalnych apartamentów – wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie. Wyjątkowości inwestycji dodaje bliskie sąsiedztwo Łazienek Królewskich, które stwarza niepowtarzalną okazję do obcowania z przyrodą, sztuką i rozrywką.

Wolnostojący, kameralny budynek, posiada 8 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną. Park Lane to 12 przestronnych, naturalnie doświetlonych apartamentów o powierzchni od 130 do 330 m2.

Każdy z nich zaprojektowany został przez cenioną pracownię architektoniczną „DE NOVO”. Ta sama firma, odpowiada również za projekt samego budynku. Inwestycja została zaprojektowana tak, aby balkony i tarasy były skierowane wprost na ścianę zieleni należącą do Łazienkach Królewskich. To rozwiązanie zapewnia kameralność, a zielone otoczenie tworzy niezwykłą kojącą atmosferę.

Rezydencja zlokalizowana jest przy ulicy Podchorążych 83, w dzielnicy Mokotów, która ściśle przylega do Śródmieścia, przez co oferuje zalety wielkomiejskiego standardu bogatego w różnorodne życie kulturalne i atrakcje stołecznego życia. W pobliżu znajdują się liczne trasy spacerowe, rowerowe i zaciszne place zabaw.

Inwestycja leży w odległości 2,5 km od najbliższego metra – Metro Politechnika. Okoliczny pasaż handlowy znajduje się na Placu Unii Lubelskiej. Sąsiedztwo Belwederu, Traktu Królewskiego, Parku Ujazdowskiego, ambasad i budynków rządowych oraz luksusowych restauracji nadaje okolicy prestiż i poważanie.


Apartamenty Park Lane zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które nie chcą rezygnować z bliskości miasta, ale cenią sobie spokój i harmonię w życiu, zgodnie z hasłem inwestycji "The Art of Slow Living".


 Osiedle położone jest pomiędzy dwoma światami - tętniącym życiem Śródmieściem i kameralnym, zielonym Mokotowem.


 

Park Lane jest wysoko ceniony za swoje mieszkania premium i jest uważany za jedno z najlepszych miejsc do życia, oferując mieszkańcom możliwość rozwoju w sercu europejskiej stolicy, zapewniając jednocześnie spokój wśród zieleni z dala od zgiełku miasta.

 

 

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Warszawa

Adres

ul. Podchorążych 83

Od centrum

3,7 km

Kondygnacje

8

Dzielnica

Mokotów

Metro

Politechnika

Ilość mieszkań

12

Standard

Premium

Miasto

Warszawa

Od centrum

3,7 km

Dzielnica

Mokotów

Ilość mieszkań

12

Adres

ul. Podchorążych 83

Kondygnacje

8

Metro

Politechnika

Standard

Premium

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja