Resort Minthis z golfem | Pafos | Cypr

Powierzchnia 90-355 m²
Piętro 1
Pokoje 2
Rok budowy 2022
Mieszkanie Apartamentowce

Luksusowy

Harmonijny

Spokojny

Minthis Resort usytuowany na tle spokojnego Tsada, Pafos. Ten niezwykły kompleks mieszkaniowy rozciąga się na powierzchni 5 000 000 metrów kwadratowych w obrębie chronionej europejskiej sieci ekologicznej Natura-2000. Z połączeniem naturalnego piękna, udogodnień na światowym poziomie i ponadczasowego projektu architektonicznego oferuje on wyjątkowy styl życia i obiecuje obiecującą możliwość inwestycji.

Minthis Resort hołduje wdzięcznym liniami tradycyjnych cypryjskich domów, wyróżniając się doskonałością architektoniczną. Stworzone przez uznaną firmę Woods Bagot, te nieruchomości doskonale komponują się z bujnym otoczeniem. Dzięki ergonomicznym wnętrzom, wysokim sufitom, przestronnym oknom i zachęcającym werandom, te domy oferują luksusowe i komfortowe doświadczenie mieszkalne, które otacza zachwycający widok na pole golfowe i majestatyczne góry.

Minthis Resort oferuje idealne połączenie spokoju i wygody. Otoczone figowcami, orzechami włoskimi i drzewami oliwnymi, w towarzystwie historycznego uroku klasztoru z XII wieku, to miejsce stanowi harmonijną fuzję natury i historii. Tuż pod Twoimi stopami znajdziesz praktyczne sklepy i restauracje z doskonałością kulinarnej sztuki, dzięki szefom kuchni szkolonym w prestiżowym Centrum Alaina Ducasse'a.

Inwestycja w Minthis Resort jest dedykowana tym, którzy doceniają wyrafinowane aspekty życia i szukają schronienia luksusu w naturalnym raju. Miłośnicy golfa mogą rozkoszować się międzynarodowym polem golfowym z 18 dołkami, a poszukiwacze zdrowia i relaksu znajdą ukojenie w przestronnym centrum SPA o powierzchni 2000 metrów kwadratowych. Inwestorzy szukający bezpiecznej i obiecującej inwestycji docenią niską gęstość zabudowy i niezachwianą dbałość o ponadczasowy projekt.

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Pafos

Adres

Tsada, Pafos

Od centrum

26,5 km lotnisko

Kondygnacje

1

Metro

10 km do plaży

Ilość mieszkań

50

Standard

Premium

Miasto

Pafos

Od centrum

26,5 km lotnisko

Ilość mieszkań

50

Adres

Tsada, Pafos

Kondygnacje

1

Metro

10 km do plaży

Standard

Premium

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja