Rezydencja Opera | Śródmieście | Niecała 7

Powierzchnia do 200 m²
Piętro 5
Pokoje 6
Rok budowy 2005
Mieszkanie Apartamentowce

Luksus

Harmonia

Kameralność

W zaciszu Ogrodu Saskiego ulokowana jest jedyna w swoim rodzaju Rezydencja Opera. Jest to niezwykle prestiżowy i kameralny budynek.


Pomimo iż, został wybudowany w 2005 roku od lat uchodzi za jedną z piękniejszych warszawskich inwestycji ze względu na swoją unikalną bryłę, topową lokalizację i piękną zieloną okolicę.


Cały kompleks zawiera 39 luksusowych mieszkań premium o rozmiarach od 50 do 200 m2, w tym dwupoziomowe penthouse’y. Do każdego apartamentu przypisany jest przestronny balkon, z którego roztacza się widok na Ogród Saski.


W budynku znajdziemy także całodobową recepcję, ochronę, basen, jacuzzi, saunę oraz dwupoziomowy parking podziemny. Do części wspólnych należy okazały hol z kominkiem, który prowadzi do unikatowej oranżerii.

Za obecny wygląd obiektu odpowiedzialne jest biuro architektoniczne Andrzej i Barbara Kaliszewscy oraz Bohdan Napieralski Architekci. Wspólnie stworzyli oni wyjątkowy projekt, który nie tylko zachwyca ponadczasową bryłą, ale również jakością wykończenia.


Dbałość o detale jest zauważalna na każdym kroku. Części wspólne zostały wykończone drewnem egzotycznym oraz kamieniem. Zadbano również o zagospodarowanie każdej przestrzeni, dzięki czemu na dachu zaprojektowano obszerny taras dla mieszkańców, z pięknym widokiem na Ogród Saski i panoramę Warszawy.

Pomimo ścisłego centrum ulokowanie inwestycji pośród zieleni zapewnia spokojną, kameralną enklawę jej mieszkańcom.


W bliskim otoczeniu znajduję się m. in. Plac Piłsudskiego, Teatr Wielki, Trakt Królewski oraz Ulica Marszałkowska zapewniająca szeroki dostęp do komunikacji miejskiej. Wokół znajdują się liczne linie autobusowe i tramwajowe. Dziesięciominutowy spacer dzieli apartamenty rezydencji od stacji pierwszej linii metra – Ratusz Arsenał.


Centralne położenie daje możliwość korzystania z bogatej oferty kulturalnej i gastronomicznej zapewniając mieszkańcom jakość życia na najwyższym poziomie. Liczne restauracje, kawiarnie, wydarzenia kulturalne są nieodłącznym elementem tej części Warszawy.

Any lover of good style and luxury will undoubtedly appreciate the quirky character of the building and its unique location.

 

The cosiness, the quality of the building and the location makes the development a highly sought-after development featuring many amenities to encourage an active outdoor lifestyle.

 

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Warszawa

Adres

ul. Niecała 7

Od centrum

w centrum

Kondygnacje

6

Dzielnica

Śródmieście

Metro

Nowy Świat

Ilość mieszkań

39

Standard

Premium

Miasto

Warszawa

Od centrum

w centrum

Dzielnica

Śródmieście

Ilość mieszkań

39

Adres

ul. Niecała 7

Kondygnacje

6

Metro

Nowy Świat

Standard

Premium

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja