Kompleks Royal Bay | Pafos | Cypr

Powierzchnia 456 m²
Piętro 1-4
Pokoje 3,4,5,6
Rok budowy 2025
Mieszkanie Apartamentowce

Prestiżowy

Nadmorski

Luksusowy

Royal Bay to kwintesencja luksusowego stylu życia, oferująca starannie dobrany zbiór 35 luksusowych willi i ekskluzywnych apartamentów. To arcydzieło architektury, które zachwyca najlepszymi materiałami i mnóstwem udogodnień. Położone nad brzegiem morza z krystalicznie czystymi wodami i zapierającymi dech w piersiach widokami, zapewnia spokojne i wyjątkowe miejsce w zasięgu ręki od miasta.

Wille oferują przestronne wnętrza, wysokie sufity i w pełni wyposażone, nowoczesne kuchnie z najlepszymi materiałami. Wybrane wille wyróżniają się kinem domowym, przestrzenią do rozrywki i gier, prywatnymi siłowniami oraz rozpieszczającymi jacuzzi. Z kolei jedno-, dwu- i trzypokojowe apartamenty są starannie zaprojektowane, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń i naturalne światło, tworząc nowoczesną, minimalistyczną atmosferę luksusu.

Położone nad brzegiem morza Royal Bay oferuje nieprzerwane widoki na plażę Wenus i bezkresny horyzont. Jego usytuowanie na wzniesieniu nad poziomem morza dodaje do uczucia spokoju i ekskluzywności. Właściwość idealnie łączy łatwy dostęp do centrum miasta dla tych, którzy szukają dynamicznego stylu życia, zapewniając jednocześnie dyskretną i spokojną przestrzeń dla tych, którzy pragną odprężenia i relaksu.

Royal Bay to idealny wybór dla wymagających osób, które cenią najwyższy standard życia. To miejsce stworzone dla tych, którzy poszukują ekskluzywności, luksusu i spokojnej ucieczki, nie rezygnując jednak z wygody miejskich udogodnień. Osiedle doskonale nadaje się dla rodzin, profesjonalistów i wszystkich tych, którzy cenią życie pełne luksusu, zachwycające widoki i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Pafos

Adres

Pafos, Cypr

Od centrum

16 km lotnisko

Kondygnacje

1-4

Metro

0 km do plaży

Ilość mieszkań

60

Standard

Premium

Miasto

Pafos

Od centrum

16 km lotnisko

Ilość mieszkań

60

Adres

Pafos, Cypr

Kondygnacje

1-4

Metro

0 km do plaży

Standard

Premium

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja