Unique Tower | Śródmieście | Grzybowska 49

Powierzchnia do 271 m²
Piętro 28
Pokoje do 6
Rok budowy 2021
Mieszkanie Apartamentowce

Prestiż

Drapacz chmur

Centrum biznesowe stolicy

Unique Tower to jedyne w swoim rodzaju doświadczanie luksusu w codziennym życiu. Inspirujące wnętrza, zapierający dech w piersiach widok na Warszawę oraz udogodnienia w pięciogwiazdkowym standardzie– to wszystko znajdziemy na warszawskim Manhatannie.

Wśród ultranowoczesnych drapaczy chmur, których rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra, powstała ciekawa inwestycja klasy premium. Unique Tower, to wizytówka współczesnej Europy, która idealnie wkomponowuje się w nowo powstające centrum biznesowe Warszawy. Niemalże 100-metrowa wieża zapewnia ekstrawagancką, wielofunkcyjną przestrzeń obfitującą w udogodnienia na światowym poziomie.


Generalnym wykonawcą inwestycji Marvipolu jest firma Unibep. Całość składa się z trzech wież. Budynek mierząc ok. 100 m wysokości stanowi jeden z najwyższych obiektów mieszkalnych w Polsce. Całkowita powierzchnia obiektu to 24 tys. m², którą podzielono na część mieszkalną i usługową. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Sud.

Kompleks został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu, zarówno stałym mieszkańcom, jak i gościom korzystającym z pobytu w Royal Tulip Warsaw Apartments.

Odrodzenie Woli nie byłoby możliwe, gdyby nie budowa drugiej warszawskiej linii metra. Dla pracowników biurowych najważniejszymi przystankami są Rondo Daszyńskiego i Rondo ONZ. Nieopodal znajduje się Dworzec Centralny wraz z Centrum Handlowym Złote Tarasy.

Wiele lokalnych dróg zostało rozbudowanych w ostatnich latach, z uwzględnieniem komfortowej infrastruktury dla ruchu rowerowego. Odnowione w bliskim sąsiedztwie kompleksy Norblin i Browary pełnią funkcje handlowe, towarzyskie oraz rekreacyjne.

W pobliżu znajdują się Warsaw Spire, Mennica Residence, Hotel Hilton i wiele innych inwestycji imponujących swoją architekturą.

Mieszkańcy Grzybowskiej 49 codziennie korzystają z uroków miejskiego życia, biorąc udział w szeregu wydarzeń artystycznych, kulturalnych i biznesowych.


Napływ nowych inwestycji przekształcił Wolę w prawdziwie tętniącą życiem biznesowo-rozrywkową dzielnicę stolicy.


Unique Tower oferuje nie tylko mieszkania na cele mieszkaniowe, ale posiada również bazę gotowych do inwestycji nieruchomości na wynajem. Dzięki temu model biznesowy oferowany inwestorom jest dobrym rozwiązaniem do pomnażania kapitału.

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Warszawa

Adres

ul. Grzybowska 49

Od centrum

W centrum

Kondygnacje

28

Dzielnica

Śródmieście

Metro

Rondo ONZ

Ilość mieszkań

28

Standard

Wysoki

Miasto

Warszawa

Od centrum

W centrum

Dzielnica

Śródmieście

Ilość mieszkań

28

Adres

ul. Grzybowska 49

Kondygnacje

28

Metro

Rondo ONZ

Standard

Wysoki

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja