Złota 44 | Śródmieście | Złota 44

Powierzchnia 40-180 m²
Piętro 54
Pokoje 1-6
Rok budowy 2017
Mieszkanie Apartamentowce

Serce stolicy

Innowacja

Luksus

Luksusowe apartamenty Złotej 44, to doskonała i bezpieczna inwestycja dla wszystkich miłośników miejskiego życia.

Jako najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej należy do najbardziej ekskluzywnych i prestiżowych apartamentów w Europie oraz od lat zajmuje topową pozycję wśród apartamentowców segmentu premium.

Złota 44 to symbol luksusu oraz funkcjonalności, gwarantujący wszystkim mieszkańcom wiele udogodnień. Inwestycja mieści 287 luksusowych apartamentów, wykończonych w najwyższym standardzie. Teren obiektu wyposażony jest w szereg udogodnień dla mieszkańców, takich jak m.in. 25-metrowy basen, sala kinowa, siłownia, taras widokowy czy symulator gry w golfa. Wszystkie strefy relaksu dostępne są wyłącznie dla mieszkańców.

Bryła budynku została wzniesiona zgodnie z projektem przygotowanym przez architekta pochodzenia polsko-amerykańskiego Daniela Libeskinda.

Apartamentowiec był nagradzany w międzynarodowych konkursach np. w International Property Awards 2015, zdobywając główne nagrody w trzech kategoriach: najlepsza inwestycja mieszkaniowa, najlepszy apartament i najlepszy projekt wnętrz apartamentów pokazowych.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się Dworzec Centralny, a nieopodal obiektu biegną dwie linie metra: Metro Rondo ONZ i Metro Świętokrzyska. Dogodna lokalizacja umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się we wszystkich kierunkach stolicy komunikacją miejską, a dostęp do szybkiej kolejki miejskiej pozwala bezpośrednio przetransportować się na międzynarodowe lotnisko w 30 minut.


Po drugiej stronie ulicy Złotej 44, naprzeciwko apartamentowca znajduje się Centrum Handlowe „Złote Tarasy”.  Prestiżowa lokalizacja zapewnia komfortowy styl życia, z dostępem do wszystkich najznakomitszych atrakcji i wydarzeń kulturalnych.  

Inwestycja Złota 44 jest idealna dla osób ceniących doskonałą lokalizację, kochających miejski zgiełk i ekskluzywny styl życia.


 Centralna lokalizacja, innowacyjny projekt oraz stworzenie kompletnej i komfortowej przestrzeni życiowej sprawiły, że Złota 44 stała się jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia wśród znanych osobistości i celebrytów.


 Rynek luksusowych nieruchomości charakteryzuje się stabilnym wzrostem, a najlepsze nieruchomości są obecnie jednym z najbardziej bezpiecznych i dochodowych aktywów inwestycyjnych.

 

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Miasto

Warszawa

Adres

ul. Złota 44

Od centrum

W centrum

Kondygnacje

54

Dzielnica

Śródmieście

Metro

Rondo ONZ

Ilość mieszkań

287

Standard

Premium

Miasto

Warszawa

Od centrum

W centrum

Dzielnica

Śródmieście

Ilość mieszkań

287

Adres

ul. Złota 44

Kondygnacje

54

Metro

Rondo ONZ

Standard

Premium

Interesuje Cię mieszkanie w tej inwestycji?

Umów się z nami na rozmowę lub zadzwoń do nas +48 575 533 020.

Lokalizacja