Nowa

Unikatowy dom na przepięknej działce
Ul. Centralna

3500000

7 925 zł/m²

Powierzchnia 441,6 m²
Piętro 1
Pokoje 12
Rok budowy 2012
Mieszkanie 1

3500000

7 925 zł/m²

Cisza

Natura

Przestrzeń

Oferuję bardzo przestronny i wolnostojący dom na przepięknej działce, kończącej się 25m linią brzegową nad strumyku. Działkę tę można podzielić na trzy strefy, a spośród nich każda ma swój urok i cechę charakterystyczną, przemyślaną od początku do końca.


Nieruchomość zlokalizowana jest powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Mazowiecki, miejscowość Radonie. 

Wielkim atutem tej nieruchomości jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju działka budowlano-leśna, na której znajduje się dom.

Powierzchnia użytkowa domu łącznie wynosi 441,60 m2. Składa się dwóch mieszkalnych kondygnacji i strychu. Na całej powierzchni mieszkalnej znajduje się ogrzewanie podłogowe.

PARTER - na tę powierzchnię składa się m.in. salon z kuchnią, gabinet, sypialnia, łazienka, kuchnia, schowek i pokoje. Gabinet posiada piękne, bezpośrednie wyjście na taras i ogród przez duże, przesuwne drzwi. Cechą charakterystyczną jest gres i płytki na podłodze we wszystkich pomieszczeniach, oczywiście z ogrzewaniem podłogowym.
Łatwo można przekształcić tę powierzchnię na lokal usługowy lub część biurową.
Wysokość pomieszczeń wynosi 300 cm.

PIĘTRO - podzielone jest na dwie duże strefy mieszkalne z wieloma pokojami i dwiema łazienkami.
Dodatkowo w pokoju obok "salonu" na piętrze są wszystkie niezbędne podłączenia do urządzenia kuchni. Gres znajduje się na całej powierzchni piętra, również z ogrzewaniem podłogowym. Dodatkowo salon posiada piękny widok na leśną część działki.


STRYCH - z możliwością zagospodarowania

Wysokość pomieszczeń wynosi 280 cm.

Standard zamieszkałych części domu jest wyposażony oraz wykończony w bardzo dobrym standardzie. 

Okolica jest cicha i przyjazd z dużą ilością przestrzeni i natury.


KOMUNIKACJA:
5-10 minut/3-6 km - tyle zajmuje podróż do Grodziska Mazowieckiego w zależności od miejsca docelowego w mieście

20 minut/29 km - tyle zajmuje podróż do granicy m.st. Warszawy

30 minut/35 km - tyle zajmuje podróż do Śródmieścia m.st. Warszawy w przypadku braku korków

250 m do przystanku autobusowego Radonie Iglasta, skąd autobusem nr 23 w 10-15 minut można dostać się bezpośrednio do Centrum Grodziska Mazowieckiego i Dworca PKP Grodzisk Mazowiecki.

Okolicę zdecydowanie docenią ją rodziny z dziećmi, osoby posiadające zwierzęta oraz lubiące spędzać czas aktywnie.

3 500 000 PLN


LEŚNA CZĘŚĆ DZIAŁKI

Przepiękna część działki leśnej, na której znajdują m.in. piękne brzozy, krzewy, drzewa owocowe oraz przydomowy ogródek warzywny. Jest również wygospodarowane miejsce na grilla oraz ognisko. Miejsca jest na tyle dużo, że można zorganizować tam dość duże przyjęcie rodzinne. W ogrodzie znajdziemy również budynek gospodarczy o powierzchni 25 m2. Ta część działki jest ogrodzona siatką i bramą. Dalej przez bramę można przejść do samego końca działki, która kończy się 25 m linią brzegową wraz ze strumykiem i małą, ale własną plażą utworzoną z nasypanego piasku. Jest to miejsce idealne do odpoczynku i rekreacji.


MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE 

Brak progów utrudniających przemieszczanie osób niepełnosprawnych, bezpośrednie wejścia do domu i na taras oraz szeroko wydzielona klatka schodowa tworzą możliwości inwestycyjne np. pod dom seniora lub przedszkole. Istnieje możliwość odcięcia piętra i stworzenie oddzielnego mieszkania z doprowadzonymi mediami oraz gazem. Skrzydło domu na parterze z oddzielną łazienką, podłączeniami pod kuchnie, również pozwalają wydzielić odrębną strefę mieszkaniową.

Filip Kacperkiewicz

Filip Kacperkiewicz

Senior Property Advisor

Metro

Nie

Balkon

Tak

Monitoring

Tak

Winda

Nie

Ochrona

Nie

Parking

Tak

Balkon

Tak

Ochrona

Nie

Metro

Nie

Monitoring

Tak

Winda

Nie

Parking

Tak

Filip Kacperkiewicz

Filip Kacperkiewicz

Senior Property Advisor

Lokalizacja