5-pokojowy dom Legionowo nr.10 <br> Ul. Łajski

5-pokojowy dom Legionowo nr.10
Ul. Łajski

849000

5714,09 zł/m²

Powierzchnia 148,58 m²
Piętro None
Pokoje 5
Rok budowy 2023
Mieszkanie 1
Lokalizacja Legionowo

849000

5714,09 zł/m²

Nieruchomość z rynku pierwotnego, na pełnej własności, bezczynszowa. Bez roszczeń i trudności prawnych. Gotowa do finansowania kredytem hipotecznym. 0% PCC przy zakupie.

DOM 10

DOM TYPU A


Budynek typu A składa się z parteru i poddasza użytkowego. Na parterze po przekroczeniu progu drzwi wejściowym znajduje się przestronny wiatrołap i tuż obok pomieszczenie techniczne.

Idąc dalej napotykamy pokój gościnny/gabinet ze zlokalizowaną na przeciw łazienką gościnną. Kilka kroków i znajdujemy się w przestronnym widnym salonem z przyległą nowoczesną kuchnią z zamkniętą spiżarnią.

Na piętro dostaniemy się wygodnymi schodami gdzie znajdziemy 3 sypialnie, z czego jedna z nich ma własną, prywatną łazienkę. Oprócz tego samochód możesz bezpiecznie zaparkować pod zadaszoną wiatą.

Domy Nowodworska to kompleks 11 niezależnych domów umiejscowionych na dużych, wygodnych działkach.

Mówiąc kompleks mamy przede wszystkim na myśli spójność architektoniczną: niby różne a jednak tworzące jeden zrównoważony obraz.Obraz, który będą chcieli Państwo oglądać każdego poranka przez okno swojego domu. 

Proponujemy 3 typy budynków, o zróżnicowanej wielkości, ilości pomieszczeń czy właściwościach użytkowych, spośród których w sprzedaży został ostatni typ A.

Wzajemne dopasowanie brył, korelacje funkcji, prywatności i funkcjonalności użytkowania były fundamentem koncepcji, którą stworzył deweloper.

Dom: 148,58m

Działka: 495m2


Nieruchomość w stanie deweloperskim.


Inwestycja Domy Nowodworska położona jest przy Kanale Bródnowskim na skraju Legionowa (1,8 km), 28 minut od Centrum Warszawy.


Ta lokalizacja to optymalne połączenie bliskości miasta z wszystkimi jego zaletami oraz natury na wyciągnięcie dłoni. Okoliczne lasy, sąsiedztwo Zalewu Zegrzyńskiego oraz rzeki Narew zachęcają do propagowania zdrowego trybu życia. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze, bogatej sieci dróg rowerowych, przystanków linii kolejowych i autobusowych oraz obiektów rekreacyjnych(Arena Legionowo - 5,5 km) masz bezpośredni dostęp do tego co oferuje życie pod miastem, na łonie natury.

Świetna opcja na miejsce dla rodziny w rozsądnym budżecie, zachowując przy tym podwyższony standard wykonania. 

849000 PLN

Filip Kacperkiewicz

Filip Kacperkiewicz

Senior Property Advisor

Miasto

Legionowo

Metro

Brak

Balkon

Brak

Monitoring

Brak

Winda

Brak

Ochrona

Brak

Parking

Tak

Miasto

Legionowo

Balkon

Brak

Ochrona

Brak

Metro

Brak

Monitoring

Brak

Winda

Brak

Parking

Tak

Filip Kacperkiewicz

Filip Kacperkiewicz

Senior Property Advisor

Lokalizacja