Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Warszawa Mokotów <br>  ul. Bartycka 55
Nowa

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Warszawa Mokotów
ul. Bartycka 55

990000

None zł/m²

Powierzchnia 43,0 m²
Piętro 2
Pokoje 2
Rok budowy 2020
Mieszkanie 1
Lokalizacja Warszawa

990000

None zł/m²

Komfort

Inwestycja

Przestrzeń

Przedstawiamy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu przy ul. Bartyckiej 55.
Apartament składa się ono z sypialni, salonu połączonego z otwartą kuchnią oraz częścią jadalną, a także łazienki z prysznicem utrzymanej w neutralnej tonacji. Mieszkanie zachwyca nowoczesnym i kameralnym stylem oraz zapewnia dużo miejsca na przechowywanie dzięki specjalnie zaprojektowanej szafie, która stanowi równocześnie oddzielającą ścianę między sypialnią a salonem. Wysokość sufitów wynosząca 3 metry dodaje przestrzeni i powietrza.
Wnętrza mieszkania zostały gustownie zaprojektowane przez Pracownię Mili Młodzi Ludzie, grupę architektów wnętrz. Dodatkowo, apartament wyposażono w ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, które jest zasilane przez podziemną pompę ciepła dla całego budynku. Istnieje również możliwość korzystania z balkonu, który jest wyjątkowym atutem nieruchomości.

Okolica ul. Bartyckiej to serce dzielnicy Mokotów Siekierki z jej malowniczymi terenami spacerowymi nad Wisłą. Jest to idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bliskości z naturą, jednocześnie mających łatwy dostęp do centrum miasta oraz lokalnych usług.


Położenie ul. Bartyckiej gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej do Śródmieścia, co sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością natury oraz wygodnym połączeniem z innymi częściami Warszawy, takimi jak Centrum, Mokotów, Wilanów i Ursynów.Idealne dla pary lub singla, szukającego komfortowego, nowoczesnego mieszkania blisko centrum Warszawy w cichej, zielonej okolicy.


Również idealne dla inwestora pasywnego, gdyż mieszkanie jest wynajęte w tej chwili oraz przynosi stabilny dochód w wysokości 4,000 zł netto po opłatach.

990,000 zl.


Dodatkowo płatny jest parking - 40,000 zł oraz komórka lokatorska - 20,000 zł

Yana Kim

Yana Kim

CEO & Sales Director

Miasto

Warszawa

Dzielnica

Mokotów

Parking

Tak

Miasto

Warszawa

Dzielnica

Mokotów

Parking

Tak

Yana Kim

Yana Kim

CEO & Sales Director

Lokalizacja